Tuotetiedot

Tuote 1 / 7 Seuraava Viimeinen
Tuoteryhmä: Kaikki hälyttimet

99.00€

XpressKit DBALL2 toisen sukupolven dataväylän lisäboksi

Autohälyttimien asennusta merkittävästi helpottava lisälaite. Voit asentaa MYÖS CAN -väyläautoon tämän DBALL2-lisäboksin avulla ja autoon kytkettäväksi jää vain neljä johtoa. Voit toki asentaa laitteen myös perinteisellä tavalla can-väyläautoon, mutta lisäboksin avulla asennustyö kestää 1,5 - 2 tuntia. Kytke sovitinboksi läppärisi USB-porttiin X-Loader -kaapelilla ja flashaa autokohtainen firmware suoraan Xpresskit.com webbisivulta. Boksi kiinni tähän hälyttimeen "naps" ja autoon kytket vain +12V, maadoituksen sekä CAN HIgh ja CAN Low -johdot.

DBALL2:n perään voidaan asentaa autohälytin, jossa on 2-suuntainen ohjain.

Ilmoita tilauksen lisätietokentässä auton merkki, malli ja vuosimalli, jolloin liikkeenharjoittaja lataa hälyttimeen autokohtaisen ohjelmiston ilman lisähintaa!

Meiltä saa autokohtaiset valokuvalliset asennusohjeet lähes jokaiseen CAN -väyläautoon (myös CAN-väylättömiin vanhempiin autoihin). 

Tämän sivun alaosassa on PDF-esite, jossa olevasta taulukosta nähdään, että mihin automalleihin DBALL2 on yhteensopiva. Sekä neliö että kirjainyhdistelmät tarkoittavat yhteensopivuutta.

Niihin CAN-väylällisiin automalleihin, joihin DBALL2 ei ole yhteensopiva, tarvitaan AMPIRE CAN-Bus Controller for Alarmsystems (U277_70_10), 3xCAN, 25x IN/OUT lisäboksi, jollainen voidaan pyydettäessä tilata viikon toimitusajalla hintaan 149 EUR.

 

Katso tuotteen pdf esite-> Katso pdf esite


Saatavilla

Kpl:  
Tuotearvioinnit

Voisit olla kiinnostunut myös näistä tuotteista

XKLoader2 ohjelmointikaapeli CAN
79.00€
Saatavilla
Osta heti
Avital 3305L autohälytin
179.00€
Saatavilla
Osta heti

Asiakkaat, jotka ostivat tämän tuotteen ovat ostaneet myös